Çalışmalarımızdan Son Haberler

Anasayfa > Haberler

Yün Yorganlarınızı %100 Bitkisel Şampuanlarla ve Uygun Yıkama Koşullarına Göre Yıkıyoruz.
2020-01-03 15:40:44

Yün Yorganlarınızı %100 Bitkisel Şampuanlarla ve Uygun Yıkama Koşullarına Göre Yıkıyoruz.

“Çağbey halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası Olarak Yün Yorganlarınızı %100 Bitkisel Ürünler ile Temizliyoruz. ”

Birçok Halı yıkama firması bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedir.Ancak yün yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır.Bu işlem için evlerimizde kullandiğimiz çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kulanılmaktadır.

Yün Yorgan Yıkama işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor veya  işlemiş olan lekeler için özel %100 bitkisel olan şampuanlar ile uygulama yapıldıktan sonra makina ile yıkama işlemi yapılır.

Yıkanan Yün Yorganlarda en önemli olan nokta ise kurutma işlemidir. Yün Yorgan kurutma işlemi oldukca zor ve uzun süre gerektirebilir çünkü ıslak, nemli kalması halinde kötü bir koku hatta ve hatta yünlerde çürüme söz konusu olabilir. 

Çağbey halı ve koltuk yıkama olarak yün yorganlarınızın kuruduğundan emin olmadan asla kurutma odasından paketlemeye aktarılmamaktadır.Kurutmadan emin olup son olarak kalite kontrol ekibimiz tarafından son işlemden geçip paketlenip sizlere ulaştırılmaktadır.

Sizlerde Antalya Muratpaşa halı ve koltuk yıkama  Olarak Arattığınızda Antalya'nın En Büyük 2. Halı Yıkama Şirketi Olan Çağbey Halı Yıkama Fabrikamızı Ziyaret Etmenizden Onurduyarız. Siz Sadece Arayın Biz  Ücretsiz Servis Hizmetimiz İle Evlerinizden , İşyerlerinizden Halılarınızı ve kilimlerinizi, Yorganlarınızı, Battaniyelerinizi alıp  Çağbey Güvencesi İle Yıkayıp Teslim Edelim.

 

Antalya Muratpaşa Halı Koltuk Yıkama 

 Menderes Mah.6950 Sk. No:32 Varsak-Kepez/ANTALYA  Adresimizden 

Ofis Telefonumuzdan : 0(242) 325 4440